Ethica Yazılım

Gelişmiş Kampanya Sihirbazı

domain
icon
Hediye Çeki

Üyelere veya bayilere özel hediye çekleri oluşturabilme.

icon
Kupon Tanımlama

Sınırlı veya sınırsız adet özel indirim kuponları tanımlayabilme

icon
Çok Al Az Öde

Belirli bir ürün alışverişlerine özel promosyonlar oluşturabilme

icon
Sepete Özel

Müşteri sepetlerine özel indirim kampanyaları tanımlayabilme

domain

Kampanya Sihirbazı

Özel olarak tasarlanmış kampanya sihirbazımız ile hazır senaryolar üzerinden birkaç tıkla kendinize özel kampanayalar oluşturabilirsiniz.

Sepet Kampanyaları

Sepette özel indirimler oluşturabilirsiniz. Bu kampanya seçeneği ile tüm sitedeki alışverişleri kapsayacak bir kurgu ile sepete özel indirim oranı veya indirim miktarı belirleyebilirsiniz.

Kategori Kampanyaları

Belirli bir kategoriye özel kampanyalar oluşturabilirsiniz. Örneğin; tshirt kategorisinden 3 ürün alana 1 tanesi bedava yada Gömlek kategorisinden 2 ürün alana ikincisi %20 indirimli gibi kategori özelinde kampanayalar oluşturabilirsiniz. Herhangi bir kategorideki bir ürünü alışverişte hediye olarakta verebilirsiniz. Mesala ayakkabı kategorisinden alışveriş yapan herkese çorap hediye gibi bir kurgu ile alışverişlerinizi cazip hale getirebilirsiniz.

Marka Kampanyaları

Belirlediğiniz markalar özelin kampanyalar oluşturabilirsiniz. A markasından 3 al 2 öde yada B markasından 2 ürün alırsanız ikinicisinde 100TL indirim şeklinde miktarlı yada yüzdesel kampanyalar oluşturabilirsiniz. Marka kampanyalarını kategoriler ile bilirlikte kullanabilirsiniz. Pantolon kategorisindeki B markasında 3 al 2 öde kampanyası gibi senaryoları çok hızlı ve kolay bir şekilde aktif edebilirsiniz.

Ürün Kampanyaları

Belirli ürün veya ürün grupları özel kampanyalar oluşturabilirsiniz. A ve B ürününü alana C ürünü bedava yada A ürününü alana B ürünü %20 indirimli gibi miktarsal ayda yüzdesel kampanyaları kurgulayabilirsiniz.

Kasa Önü Kampanayalar

Sitenizdeki alışverişlerde sepet ortalamanızı yükseltmek için kasaönü kampanya modülünü kullanabilirsiniz. Kasaönü kampanyası oluştururken tüm siteye yada belirli ürünlere yada belirli bir kategorideki ürünlerden alış veriş yapıldığında aktif olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Örneğin Kozmetik kategorisindeki ürünlerden herhangi birini sepete atan müşterilerinize ıslak mendili indirimli fiyattan yada bedava olarak satın almalarını sağlayabilirsiniz.

Tamamlayıcı Ürünler

Bir ürünü almak isteyen bir müşteriye ikinci ürünü kolayca satabilmeniz için bu modülü kullanabilirsiniz. Ürünleri birlikte almayı zorunlu kılabilir yada seçeneğe bağlı olarak satın almasını sağlayabilirsiniz.

Hediye Çeki Kampanyaları

Müşterilerinize üye olanalara özel veya sipariş sayısına özel hediye çekleri tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Üye olanlara özel %10 hediye çeki veya ilk siparişinizde sonra kazanabileceğiniz 100TL hediye çeki gibi kupon kampanyalarını kolayca aktif edebilirsiniz.

Üyelere Özel Kampanyaları

Müşterilerinize özel hediye çekleri tanımlayabilir yada özel fiyat görmesini istediğiniz üyeleri farklı bir gruba tanımlayarak o gruba ait özel indirimli fiyattan alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.