Ethica Yazılım

Excel Aktarım Modülü

Hızlı ve Kolay

Hiçbir entegrasyona gerek duymadan excel üzerinden tüm ürünlerinizi çift yönlü bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

Ürün
Aktarımı
Görsel
Aktarımı
Varyant
Aktarımı

Bu yöntem ile binlerce ürünü tek bir dosya üzerinden güncelleyebilir, kolayca toplu güncelleme yapma imkanı bulabilirsiniz. Yönetim paneli üzerinden tüm ürünlerinizin ya da istediğiniz gruba ait ürünlerin listesini alın değişiklik yapın ve tekrar yükleyin. Kullanımı bu kadar basit.

hosting
En Kolay Çözüm

E-ticaret sitenizin admin panelinden, ilgili alanları belirleyip, excel dışarı aktarma yaptıktan sonra, dosyayı bilgisayarınıza kaydedip, içinde düzenlemeler yaparak, sonra tekrardan e-ticaret sitenizin admin panelinde, excel içe aktar yaparak ürünlerinizi toplu ve basit bir şekilde güncelleyebilirsiniz.


Excel üzerinden bilgisayarınızdaki resimleri sitenize yükleyemeyeceğiniz için, ürün resimlerini bir zip dosyası ile sıkıştırarak birkaç adımda kolay bir şekilde resimlerinizi sitenize aktarabilirsiniz.


Excel sayesinde toplu işlemler yaparak, e-ticaret sitenizi yönetirken zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Yüzlerce ürünü tek tek düzenlemek yerine excel dosyası üzerinden toplu bir şekilde güncelleyebilirsiniz.Tüm bu adımlarda excel sihirbazımız size yol gösterecek yüklerken hata yaşadığınızda sizi yönlendirecek ve hızlıca web sitenizi aktif etmenizi sağlayacaktır.