Ethica Yazılım

Çoklu Dil ve Para Modülü

support
Çoklu Dil Yönetimi

Tek bir site üzerinden çoklu dillerde satış yapabilirsiniz. Müşterileriniz kendi dillleri üzerinden siparişlerini girebilir, seçtiği dilde mail veya sms alabilir, tüm süreçlerini seçtiği dil üzerinden tamamlayabilirler.

icon
Çoklu Para Birimi

Tek bir site üzerinden birden faal apra biriminde fiyat gösterimi ve ödeme alma imkanını müşterilerinize sunabilirsiniz. Eğer ödeme Türkiye içi bir firma üzerinden alıancaksa ülkemizin izin verdiği kurlar üzerinden ödeme alma ve fiyat gösterimi yapılabilmektedir.

icon
Lokasyon Kontrolu

Web sitenizi ziyaret eden müşterilerinizi ip üzerinden tanımlayabilir ve o müşterinize ait ilgili para birimi ve dil seçeneğini otomatik olarak aktif ederek bu formatta fiyat ve dil gösterimi yapabilmekteyiz.

Mikro İhracat İçin Hazırlanın

Ürünlerinizi yurtdışındaki müşterilerle buluşturmak için alt yapınızı hazırlayıp size teslim edelim.

Eticaret sitenizde birden fazla dilde hizmet verebilirsiniz. Müşteri hangi dili tercih ederse, sipariş sonrasında aldığı e-postalar bile seçtiği dil ile gönderilir. Eğer ip kontrolü için gerekli kontör işlemlerini aktif ederseniz ziyaretçinin ip adresinden uygun dil otomatik olarak seçilerek müşterinin karşısına gelecektir.


E-ticaret sitenizde çoklu para birimi ve çok dil desteği ile müşterinin tercih ettiği para birimi ile ürün fiyatını görmesini sağlayabilirsiniz. Web sitenizde bazı ürünlerin fiyatlarını TL, bazı ürünlerin fiyatlarını USD, bazılarını ise EURO olarak veya daha başka birimler ile girebilirsiniz. Müşteri hangi para birimini tercih etmişse, tüm ürünlerde kurlardan çevrim yapılarak, seçtiği para biriminden fiyatları görebilmektedir.
Müşteri sadece seçtiği para birimi üzerinden ürün fiyatlarını görmemekte, aynı zamanda tüm sipariş süreçlerini de o para birimi ile ilerleterek, sipariş sonrası aldığı e-postada bile, tercih ettiği para biriminden tutarları görebilmektedir. E-ticaret sitesinde istenirse, T.C.Merkez Bankası'ndan kur bilgileri otomatik alınarak para birimi çevrimleri yapılabilmektedir. İsteğe bağlı olarak kurları manuel olarakta girebilirsiniz. 

Müşteri tanıma özelliği ile müşterinin girdiği ip bilgisinden hangi ülkeden girdiği sistem tarafından otomatik olarak tespit edilecek o ülkeye tanımlı dil ve para birimi ile siteniz gösterilecektir.